STRUČNÝ POPIS POZICE

Podílí se na vývoji a údržbě certifikovaných systémů kvality, komunikuje se zákazníky, řeší případné reklamace a systémové problémy.

Dovednosti a zkušenosti

Co bude tvým úkolem:

  • budeš se podílet na vývoji a údržbě certifikovaných systémů kvality
  • budeš spravovat zákaznické portály a komunikovat se zákazníky v cizím jazyce
  • implementace CSR a specifikace zákazníka do QMS
  • řešení problémů s kvalitou nebo systémových problémů
  • řešení případných reklamací
  • spolupráce s projektovým týmem, výrobou a engineeringem
  • účast na PFMEA meetincích, spolupráce s CMM techniky
  • interní audity

Co očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • zkušenosti s prací na pozici inženýra kvality
  • znalost norem kvality ISO 9001, IATF 16949
  • zkušenosti se zákaznickou kvalitou a zákaznickými portály
  • znalost specifických požadavků zákazníků (CSR)
  • zkušenosti s auditováním a nástroji řešení problémů (5Why, 8D, analýza kořenové příčiny atd.)
  • předchozí zkušenosti z Automotive min. 3 roky
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka
  • znalost němčiny výhodou
  • technické myšlení, aktivní přístup k práci

Přihlásit