STRUČNÝ POPIS POZICE

Získávání nákladů na nástroje a nákladů na kusy, kontakt se zákazníkem.

Dovednosti a zkušenosti

Co bude tvým úkolem:

  • Získávání nákladů na nástroje a nákladů na kusy
  • Rozvíjení vnitřní struktury nákladů a provádění všeobecné studie proveditelnosti výrobků Shapu
  • Kontakt se zákazníkem, udržování a rozvíjení silného vztahu s ním
  • Správa systému kontrolních ukazatelů
  • Roční nastavení a udržování kalkulační konstanty a standardní nákladové sazby
  • Vedení a řízení veškeré činnosti spojené s procesem obchodních kalkulací
  • Pomoc vice-prezidentům obchodních jednotek s přípravou rozpočtů a různými finančními úkoly
  • Přesně předpovídat prodeje za pomoci firemních procesů a systémů

Co očekáváme:

  • Komunikuješ bez problémů v AJ (každodenně tě čeká komunikace v rámci korporace)
  • Umíš pracovat ve Wordu a Excelu jako expert
  • Budeš pracovat ochotně v týmu, ale i samostatně
  • Jsi analytik se zápalem pro neustálé zlepšování se

Přihlásit